Pejabat Am Dekan | FAKULTI BIOTEKNOLOGI DAN SAINS BIOMOLEKUL
» MENGENAI KAMI » Pentadbiran & Pengurusan » Pejabat Am Dekan

Pejabat Am Dekan

PENTADBIRAN
En. Suhaifi Sulaiman
Timbalan Pendaftar
+603- 9769 1089
 suhaifi@upm.edu.my
   
En. Abdul Aziz Harun
Penolong Pegawai Tadbir
+603-9769 8479
aazizh@upm.edu.my
   
Pn. Hirfarizan Mardianah Mohd Tahir
Penolong Pegawai Tadbir
+603-9769 7508
 hirfarizan@upm.edu.my
   
En. Anuar Abdul Rahman
Pembantu Am Pejabat
+603-9769 6723
john@upm.edu.my
   
UNIT PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Pn. Umi Nadrah Mat Ali
Pembantu Tadbir
+603-9769 8299 / +603-9769 1089
 uminadrah@upm.edu.my
   
   
UNIT KEWANGAN
Cik Nur Adilah Zahidin
Pembantu Tadbir
+603-9769 6774
nuradilah@upm.edu.my
   
Pn. Norazian Zainal
Pembantu Tadbir
+603-9769 7589
norazian_z@upm.edu.my
   
   
UNIT PEMBANGUNAN & PERKHIDMATAN
En. Ahmad Anwar Afifi Abu Hassan
Penolong Jurutera
+603-9769 6696
afifi@upm.edu.my / +603-9769 4526
   
 

 

Cik Rubiah Adawiah Zarul Lail
Penolong Jurutera
 +603-9769 6696 / +603-9769 4527
 @upm.edu.my

 

En. Izaffrul Samsudin
Pembantu Operasi
+603-9769 6696 / +603-9769 4528
izaffrul@upm.edu.my
   
En. Mohammad Sani Sobri
Pemandu Kenderaan
+603-9769 6696 / +603-9769 4529
m_sani@upm.edu.my
   
En. Mohd Anuar Ishak
Pemandu Kenderaan
+603-9769 6696 / +603-9769 4530
mi_anuar@upm.edu.my
   
Pn. Rozita Abd. Rahman
Pembantu Awam
+603-9769 6696 / +603-9769 4531
rozita_ar@upm.edu.my
   
Pn. Norhuda Abd. Rahman
Pembantu Awam
+603-9769 4532
huda_ar@upm.edu.my
   
Pn. Heama a/p Sagadevan
Pembantu Awam
+603-9769 6696 / +603-9769 4533
heama@upm.edu.my
   
Pn. Irisamah a/p Varathan
Pembantu Awam
+603-9769 4534
irisamah@upm.edu.my
     
En. Ahmad Fauzi Kamaruddin
Pembantu Awam
 +603-9769 4535
 ak_fauzi@upm.edu.my
 
     
PENGURUSAN MAKMAL
En. Ibrahim Yunus
Pegawai Sains
 +603-9769 6727
 brahim@upm.edu.my
 
     

Kemaskini:: 23/07/2019 [hirfarizan]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI BIOTEKNOLOGI DAN SAINS BIOMOLEKUL
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397691047
0397697590
B1566656590